TOIMIHENKILÖT VUONNA 2014

VARSINAISET JÄSENET

Joel Kauppinen, PUHEENJOHTAJA      

Alppitie 1 as 4
90530 Oulu
Puh. 050 4905597
joel.kauppinen@student.oulu.fi

Petri Rautio, varapuheenjohtaja, neuvotteleva luottamusmies

Helmipöllönkuja 15 a 5
90540 Oulu
0407237677
petri.rautio@mail.suomi.net

Harri Minkkinen, sihteeri, jäsenasioiden hoitaja

0503846860

Kaisa Haikola                       

Kissankäpälätie 2 a 7                                                                                                 
90580 OULU                                                                                                                                                               
044 2809480                                                                                                    

Haikola.K@gmail.com                        

 

Jonne Koljonen, rahastonhoitaja

Kuikkatie 4 C3
90150 OULU
P.040-8287098

jonnekoljo@luukku.com

Pasi Inkeroinen, varaluottamusmies

Tomi Leppälä

040 5632302

 

HALLITUKSEN VARAJÄSENET:

Marko Jaatinen

Seppäsentie 11
90450 Kempele
040-7530179

marko.Jaatinen@ouka.fi

Tuomo Määttä, 46

Samostentie 5c27
93600 Kuusamo
040 5018972
tuomo.maatta@ouka.fituomo.maatta@pp2.inet.fi

Pertti Puhakka                                                                                                              

Kurentie 32 93100 Pudasjärvi
050-5340190

pertti.puhakka@ouka.fi

Aki Parkkisenniemi

Jaakko Tuikka

 Hannu Kukka


Luottamusmiehinä toimivat:

Oulu: Petri Rautio (vakinaiset asemat) varalla Pasi Inkeroinen

Läntinen: Timo Mämmi (päiväpaloasemat) varalla Arto Jokelainen

Itäinen: Jaakko Kallunki (itäisen alueen asemat)

Kiveskuja 4
93600 Kuusamo
jaakko73@suomi24.fi
p.0407297983

varalla Pekka Väätäinen

 

Pasi Mänty

Työsuojeluvaltuutettu, henkilöstötoimikunnassa työntekijöiden ja sivutoimisten edustajana työsuojeluasioissaja SPAL ry hallituksen varajäsen.

Suksirinne 16
90900 Kiiminki
p. 0503511407, koti/0447038646. työ

pasi.manty@gmail.compasi.manty@ouka.fi

 

päivitetty 1.2.2015