OULUN PALOMIESYHDISTYS RY

HALLITUKSEN PUHEENJOHTAJA

Sauli Kippola

041 4384443
sauli.kippola@gmail.com
Kihokkitie 5 C 42
90150 Oulu


HALLITUKSEN JÄSENET (kaksivuotiskausi 2015-2016)                                             VARAJÄSENET

Petri Rautio, varapuheenjohtaja, neuvotteleva luottamusmies                        Marko Jaatinen

                        SPAL ry hallituksen varajäsen

0407237677                                                                                                           040 7530179
petri.rautio@mail.suomi.net                                                                                marko.jaatinen@ouka.fi
Helmipöllönkuja 15 a 5                                                                                        Seppäsentie 11
90540 Oulu                                                                                                             90450 Kempele

Harri Minkkinen, sihteeri, jäsenasioiden hoitaja                                                    Tuomo Määttä

0503846860                                                                                                           040 5018972                    
harri.minkkinen@mail.suomi.net                                                                        tuomo.maatta@ouka.fi
                                                                                                                                  Samostentie 5c27

                                                                                                                                  93600 Kuusamo

Jonne Koljonen, rahastonhoitaja                                                                               Joel Kauppinen

040 8287098                                                                                                         050 4905597
jonnekoljo@luukku.com                                                                                      joel.kauppinen@student.oulu.fi
Koskitie 22 C 9                                                                              
90500 OULU

Jarkko Kontio                                                                                                                Jonne Anttila

040 5728376                                                                                                        jonne.anttila@luukku.com
jarkko.kontio@ouka.fi

HALLITUKSEN JÄSENET (yksivuotiskausi 2015)                                                        VARAJÄSENET

Pasi Inkeroinen, varaluottamusmies                                                                     Jaakko Tuikka

040 7394452
pasi.inkeroinen@ouka.fi                                                                                   jaakko.tuikka@ouka.fi

Tomi Leppälä                                                                                                                Paavo Riepula

040 5632302
tomi.leppala@ouka.fi                                                                                         paavo89@hotmail.com

Jari Ohukainen                                                                                                            Heikki Ojantakanen

040 5558744
jari.ohukainen@ouka.fi                                                                                     heikki.ojantakanen@suomi24.fi

Aki Parkkisenniemi                                                                                                   Pertti Puhakka


040 5006985                                                                                                      050-5340190

aki.parkkisenniemi@ouka.fi                                                                            pertti.puhakka@ouka.fi

 


Luottamusmiehinä toimivat:

Oulu: Petri Rautio (vakinaiset asemat) varalla Pasi Inkeroinen

Läntinen: Timo Mämmi (päiväpaloasemat) varalla Arto Jokelainen

Itäinen: Jaakko Kallunki (itäisen alueen asemat)

Kiveskuja 4
93600 Kuusamo
jaakko73@suomi24.fi
p.0407297983

varalla Pekka Väätäinen

 

 

Työsuojeluvaltuutettu, henkilöstötoimikunnassa työntekijöiden ja sivutoimisten edustajana työsuojeluasioissa ja SPAL ry hallituksen jäsen.

Pasi Mänty

Suksirinne 16
90900 Kiiminki
p. 0503511407, koti/0447038646. työ

pasi.manty@gmail.com, pasi.manty@ouka.fi