TOIMIHENKILÖT 2016

Sauli Kippola

041 4384443
sauli.kippola@gmail.com
Kihokkitie 5 C 42
90150 Oulu


HALLITUKSEN JÄSENET (kaksivuotiskausi 2015-2016)                                             VARAJÄSENET

Petri Rautio, varapuheenjohtaja, neuvotteleva luottamusmies                       Marko Jaatinen

SPAL ry hallituksen varajäsen

0407237677                                                                                                       040 7530179
petri.rautio@mail.suomi.net                                                                                marko.jaatinen@ouka.fi
Karhunlaukka 3                                                                                                  Seppäsentie 11
91900 Liminka                                                                                                    90450 Kempele

Harri Minkkinen, sihteeri, jäsenasioiden hoitaja                                                Tuomo Määttä

0503846860                                                                                                       040 5018972                    
harri.minkkinen@mail.suomi.net                                                                        tuomo.maatta@ouka.fi
                                                                                                                          Samostentie 5c27

                                                                                                                          93600 Kuusamo

Jonne Koljonen, rahastonhoitaja                                                                         Joel Kauppinen

040 8287098                                                                                                    050 4905597
jonnekoljo@luukku.com                                                                                    joel.kauppinen@ouka.fi
Koskitie 22 C 9                                                                              
90500 OULU

Jarkko Kontio                                                                                                         Aki Parkkisenniemi

040 5728376                                                                                                  040 5006985
jarkko.kontio@ouka.fi                                                                                     aki.parkkisenniemi@ouka.fi

HALLITUKSEN JÄSENET (kaksivuotiskausi 2016-2017)                                             VARAJÄSENET

Jaakko Tuikka                                                                                                       Pasi Inkeroinen, varaluottamusmies
                                                                                                                                         040 7394452
jaakko.tuikka@ouka.fi                                                                                    pasi.inkeroinen@ouka.fi

Tomi Leppälä                                                                                                        Paavo Riepula

040 5632302                                                                                                 040 8704715
tomi.leppala@ouka.fi                                                                                     paavo89@hotmail.com

Heikki Karjalainen                                                                                               Heikki Ojantakanen

040 8013013                                                                                                050 3766246
heikki.karjalainen@ouka.fi                                                                            heikki.ojantakanen@suomi24.fi

Jonne Anttila                                                                                                       Pertti Puhakka

040 7394384                                                                                                050-5340190
jonne.anttila@ouka.fi                                                                                   pertti.puhakka@ouka.fi

 


Luottamusmiehinä toimivat:

Oulu: Petri Rautio (vakinaiset asemat) varalla Pasi Inkeroinen

Läntinen: Timo Mämmi (päiväpaloasemat) varalla Arto Jokelainen

Itäinen: Jaakko Kallunki (itäisen alueen asemat)

Kiveskuja 4
93600 Kuusamo
jaakko73@suomi24.fi
p.0407297983

varalla Pekka Väätäinen

Työsuojeluvaltuutettu ajalla 1.1.2016-31.12.2016 (Mänty vapaalla)

Tuomas Mikkola

040 7480904
tuomas.mikkola@ouka.fi

varalla Junnu Pakarinen

044 2950902
junnu.pakarinen@ouka.fi

Työsuojeluvaltuutettu, henkilöstötoimikunnassa työntekijöiden ja sivutoimisten edustajana työsuojeluasioissa ja SPAL ry hallituksen jäsen.

Pasi Mänty

Suksirinne 16
90900 Kiiminki
p. 0503511407, koti/0447038646. työ

pasi.manty@gmail.com, pasi.manty@ouka.fi

Mökki-isäntä

         Jarkko Kontio

0405728376
jarkko.kontio@ouka.fi

Webmaster

         Joel Kauppinen

050 4905597
joel@outstoke.com

Toiminnantarkastaja

         Marko Tiikkaja (varalla Kimmo Huttu)